Ofis Taşımacılığı

Nakliye sektöründe ofis taşımacılığı önemli bir yere sahiptir. Ofislerin taşınma işleminin planlı ve programlı yürütülmesi çok önemlidir. Ofisler taşınırken detaylı bir planlama yapılarak gerçekleştirilmesi zorunludur.  Ofis taşımacılığında mobilyalar, elektronik ürünlerin yanı sıra büyük öneme sahip belge ve evrakların güvenliği alınarak taşınması gerekir . Bu nedenle taşıma sürecinin tasniflenerek doğru bir nakliye hizmetinin sunulması gerekmektedir. Ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmalar bu konuda profesyonel bir nakliye anlayışıyla hareket etmesi önemli bir yere sahiptir.

ofis taşımacılığı
ofis taşımacılığı

Hatay Ofis Taşımacılığı

Hatay ofis taşımacılığı yapılırken taşımacılık firması tarafından ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulması çok önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle taşıma talebinde bulunulduğu an nakliye firmaları eksper göndererek ofis içerisindeki eşyalar hakkında bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Eksper tarafından fizibilite raporu hazırlanarak taşıma günü sıkıntıların önüne geçilmektedir.  Ofis taşımacılığı ‘nda mobilyaların ve elektronik ürünlerin ambalajlanması dikkatli bir şekilde tamamlanır. Ofis içerisinde bulunan evrakların düzenli bir şekilde paketlenmesi çok önemlidir. Evrakların kaybolmaması veya zarar görmemesi gerekmektedir..

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ofis taşımacılığı yapılırken belirlenecek fiyatlandırmada kullanılacak nakliye araçları, personel sayısı, ambalaj miktarı ve istenilen özel hizmetler baz alınarak ofis taşımacılığı fiyatları belirlenir. Ofis taşımacılığında birçok firma hizmet vermektedir. Bu nedenle fiyatlarda farklılıklar gözlemlenebilmektedir. Ancak ofis taşımacılığında fiyatlandırma ikinci plandadır. Ofis eşyalarına ve evraklarına zarar gelmeden kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmetinin yürütülmesi çok önemlidir.