Kumlu evden eve nakliyat olarak sizlerin daha güvenli bir şekilde nakliye hizmeti almanız adına her an yanınızda olmaya uzman ekibimizle kaliteli ekipmanlarımızla özveri göstererek çalışma yürütmeyi ilke edindik. Çalışma süresince bizleri takip eden müşteriler verdikleri doğru ve yerinde kararın memnuniyetini de beraberinde taşımaktadır. Tüm Hatay evden eve nakliyat çalışmalarımızı size vadettiğimiz anlayışla sorunsuz gerçekleştiriyoruz. İstenmesi halinde kurumsal yapısı oluşturan belgelerimizi gönderiyoruz.

kumlu evden eve nakliyat
kumlu evden eve nakliyat

Kumlu Evden Eve Nakliyat Parça Eşya Taşıma

Kumlu evden eve nakliyat firmamız önceden gelmeyen ve bizi işbaşında görmeyen siz değerli müşterimizle çalışmıyoruz. Bu nedenle sizi Özel araçlarımızla evinizden alıyoruz konforunuzu bozmadan nakliyatın yapıldığı yeri gezdiriyoruz. Güler yüzlü uzman ekimimizi yerinde test ediyorsunuz.  Sözlere değil Güvenli ve kaliteli taşımacılığı gözlerinizle görüyorsunuz.

Diğer değerli müşterimiz ile kahve içiyorsunuz ve kırk yıl hatır sahibi oluyoruz. Dilerseniz birlikte özel nakliyat araçlarımıza takılan GPRS sistemiyle aracımızın hızını görebilir ve taşınma işleminin başından sonuna kadar ne kadar süreyle yapıldığını görebilirsiniz. Eğer beğenmezseniz hiçbir demeden güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız tarafından evinize bırakılıyorsunuz. Yeni bir dostumuz olarak yerinizi alıyorsunuz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Kumlu Nakliyat Evden Eve Nakliye

Kumlu nakliyat evden eve nakliye olarak T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Habercilik Bakanlığı’ndan tescilli K3 belgemizle ve siz tarafından test edilmiş evden eve nakliyat tekniğimizle sizi taşımaya talibiz. Eğer sizin içinde uygunsa ailemize katılmanız için vakit kaybetmeyelim. Kumlu evden eve nakliye olarak Bu kısımda da sizlere biraz öneride bulunalım. Kırılacak eşyalarınız için çift oluklu kolileri tercih etmelisiniz. Bu koliler sağlam ve daha koruyucudur, ezilmeden üst üste yerleştirebilirsiniz.

Tüm kolileri etiketlemelisiniz. Oturma odası, salon, yatak odası, mutfak, genç odası ve banyo gibi kolinin nereye ait olduğunu belirtin ki zaman kaybı yaşamayın. Eğer evinizde sandığına sahipseniz kırılacakları sandığa, gazete veya paket kâğıdı ile sararak sıkı bir şekilde yerleştirin ve sallanmasını önleyin. Böylece kırılmalara karşı önlem alın. Kırılacak şeyleri karton kutulara yerleştirecekseniz Alt-Üst ve kırılacak yazıları yazmayı ihmal etmemeye çalışın, bu yazılar koliyi taşıyan kişilerin de daha dikkatli olması için yardımcı olur.

parça eşya taşımacılığı
parça eşya taşımacılığı

Kumlu Evden Eve Nakliyat Şirketleri Asansörlü Nakliye Firmaları

Kumlu evden eve nakliyat şirketleri taşımada eşya güvenliği birinci derecede önemsediğinden gelişen her teknolojiyi de takip ederek sistematik olarak kendi taşıma yöntemlerine adapte etmektedir. Aslında bu teknolojiler her hizmet sektörünün gelişmesinde etkin olan müşteri öneri ve görüşlerine önem verilerek üretilmektedir.

Bunların biri de asansörlü taşıma olup Kumlu asansörlü nakliye firmaları olarak diğer nakliye şirketleri gibi asansör kiralayarak değil kendi asansörlü taşıma sistemlerimizi kullanarak hizmet sunmakta buda müşteriye fiyat konusunda çok cazip hale gelmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.