Asansörlü taşıma firması olarak yıllara yaygın tecrübemiz ile asansörlü taşıma hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı günümüzün en çağdaş, pratik ve en güvenilir yöntemlerini bir araya getirerek taşıyoruz. Taşınma stresinden ve gerginliğinden güvenilir ve huzurlu bir ortama dönüşüm sağlayarak taşınma işlerinizi keyifle ve güvenle gerçekleştiriyoruz.

Türkiye genelinde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlerken müşteri memnuniyeti odağında çalışıyoruz. Firma personellerimiz son teknolojik sahip olunan asansörlü kullanım için gerekli eğitimleri tamamlamışlardır. Sizlere yıllardır vermiş olduğumuz hizmetten kıvanç duyuyoruz.

asansörlü taşıma
asansörlü taşıma

Asansörlü Taşımacılık Seçenekleri

Kullanmış olduğumuz asansörler araç üstü ve kurmalı olarak bulunuyor. Evinizin balkon ya da pencere yapısı, evinizin cephesi, coğrafi konumlarına en uygun asansörlü taşıma hizmetini vermekteyiz. Asansörlü nakliyatlar sayesinde en yüksek katlarda oturuyor olmanız ya merdivenlerinizin dar olması, basık olması sorun halinden çıkıyor. İstediğiniz her kata taşıma hizmeti gerçekleştirebilir teknolojiye sahibiz. Uzman kadromuz ile birlikte eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir ve kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Asansörlü Taşıma Firmamızı Diğer Firmalarda Ayıran Fark

Eşyalarınızın miktarı büyüklüğü önemli olmadan her şekilde taşıma araç filosuna sahibiz. Bu sayede eşyalarınızın sığmama derdi ve ek araç ücreti ödemenize gerek kalmıyor. Tüm teknikleri başarılı ile sonuçlandırdığımıza dair geçmişimiz ve referanslarımız mevcuttur. Her işimizi kaliteyle yaptığımız gibi asansörlü taşıma hizmetini kaliteli yapıyor ve müşterilerimizin yoğun taşınma stresi yaşamasına engel oluyoruz. Uygun fiyat tekliflerimizle birlikte sizlere rekabetin önünde hizmet garantisi veriyoruz.

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat ve taşımanın her türünde paketleme ve ambalajlama eşyaların güvenliği için olmazsa olmaz kuraldır. Paketleme aynı şekilde yapılır ve paketlenen eşyalar sistematik bir şekilde aşağıya indirilip yerle temas ettirilmeden güvenli bir şekilde araca yerleştirilir.

Dar mekânlar, taşımaya müsait olmayan bina koridorları, evin konumu ve ev içinden eşyanın dışarı çıkarılmasının ve eve sokulmasının olanaksız olduğu durumlarda asansörlü taşıma yöntemi ve sistemleri uygulanır. Asansörlü taşıma nedir? Bu gibi olanaksız durumlar için tasarlanan ve en zor alanlardan en yüksek alanlara kadar taşımayı kolaylaştıran merdivenli sistemlere verilen isimdir.

Asansörlü Nakliye de Kullanılacak Sistem Nasıl Belirlenir?

Hatay asansör nakliye işlemi yapılmadan önce ön inceleme yapılması şarttır. Firmalar taşıma öncesi yapacağı inceleme ile sistemi binanın neresine koyacağını, bu süreçte kaç personele ihtiyaç duyulduğunu ve eşyaların nasıl indirilip araca yükleneceğini önceden planlar ve bu plan doğrultusunda belirtilen gün ve saatte taşıma hizmetlerine başlar. Taşınmak yıllarca zahmetli ve masraflı bir iş olarak insanları zorlamıştır. Belki de yıllarca hiç oturmak istemediği bir yerde bu zahmetten dolayı taşınmayı erteleyen yüzlerce insan olduğunu söyleyebiliriz. Nakliyat ve taşımada sunulun hizmetlerin artık müşteri memnuniyeti odaklı ve teknolojik bir şekilde yapılması insanlar için son derece mutlu edici bir hizmettir.

hatay kiralık asansör
hatay kiralık asansör
Asansörlü Eşya Taşıma Programı ve Keşif Hizmeti

Asansörlü taşımacılık araçlarla ve özel kapalı kasa kamyonlarla ev taşımak, ev taşıma hizmetinin en önemli konularından biridir. İşin ehli personel, son model kapalı kasa kamyonlar ve profesyonel asansörlü araçlar, etkili ev taşıma hizmetinin en önemli konularını teşkil etmektedir. Özel eşya taşıma hizmetiyle, eşyalarınız güvenle taşınır.

Eşya taşıma işlemi için gerekli malzemeler, asansörlü aracın ve kapalı kasa aracın park edeceği alan ve taşıma işlemi için uygun araç tercihi, ekspertiz hizmetiyle belirlenmektedir. Kapı ve pencere genişliği ve evin bulunduğu sokağın genişliği gibi işlemler, ekspertiz tarafından incelenmektedir. Çıkabilecek sorunlar bu aşamada belirlenmektedir.

Asansörlü Evden Eve Taşıma Kolileme İşlemi

Asansörlü evden eve taşıma özel paketleme işlemi, güvenli bir şekilde taşınma işleminin en önemli maddesidir. Kolileme  işlemi, eşyaların genel yapısına uygun şekilde yapılmaktadır. İlk aşamada kolileme elemanlarımız, köpüklü kutuları ve balonlu özelliğe sahip naylonları kullanmaktadır. Eşyaların kırılmaması için, en uygun yöntemler kullanılmaktadır. Seramik eşyalar, elektronik özelliğe sahip eşyalar, cam eşyalar, özel kutulara yerleştirilmektedir.

Sözleşilen saatte evinize gelen yük aracımız ve asansörlü aracımız, taşınma işleminin kolay bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Asansörlü araçlar, ray uzunluğuna göre sınıflandırılmaktadır. Yük kabini 400 kg taşıma kapasitelidir.

Hatay Kiralık Asansör Güvenli İstifleme Yöntemi

İlk önce mobilya, kanepe, derin dondurucu, halı ve benzeri ağır eşyalar indirilmektedir. Üst tarafa kırılabilir eşyalar yerleştirilir. Güvenli istifleme yöntemiyle kısa sürede yükleme işlemi tamamlanmaktadır.

Hatay kiralık asansör olarak eşyaların indirilmesi işleminde de yine asansörlü araçlar kullanılmaktadır. En üst kısımdaki kırılabilir eşyalar özenle asansörlü araca yerleştirilir. En alt kısımda ise mobilya ve diğer ağır eşyaların kutuları bulunmaktadır. Bu eşyalar en son indirilmektedir.